Hakkımızda

Hazmer Antik Mermer Burdur ilimizin Bucak ilçesinde 2005 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan bu yana kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında etkin bir pazarlama ağına sahip olan firmamız deneyimle personeliyle kaliteyi ön planda tutarak müşterilerine ulaşmayı ilke edinmiştir.

Şu anda yıllık ortalama 4.5 milyon dolar ihracat rakamı ve 2.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık üretim alanımız ile Burdur Bej’ inin diğer doğal taş üretimimizle de Türkiye ve Dünya pazarında hatırı sayılır bir markaya dönüşmek ve rakamlarımızı arttırmak gelecek planlarımız arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin isteği üzerine ürünlerimizde yüzey işlemleri olarak; Honlu, Cilalı, Fırçalı ve Eskitme işlemlerini uygulamaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimizin istenilen ölçülerde ve pattern set halinde pazara sunmaktayız.

Geçmişten bu yana müşteri memnuniyetini birinci görev olarak belirlemiş olan firmamız bu geleneği bozmayarak doğal taş ürünlerini gelişen teknoloji ve deneyimli personeliyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir.

HAZMER ANTİK MERMER